Witamy w Agencji rozrywkowej
Show Event!

Jesteśmy profesjonalną grupą Tancerzy i Tancerek, którzy oferują Taniec Erotyczny. Męski lub Damski Striptiz daje niezapomniane przeżycia oraz wyjątkowe wspomnienia.... Nasze pokazy staramy się wykonywać w 100% profesjonalnie i w ten sposób dbamy o satysfakcję klienta. Nutka erotyzmu i pikantna atmosfera, to nasza specjalność, dzięki czemu występy naszych tancerzy i tancerek są dopięte na ostatni guzik!

Taniec to nasza pasja

image 01

Sprostamy wymaganiom najbardziej wymagającym klientom pobudzając ich wyobraźnie do granic wytrzymałości. Przystojni tancerze i piękne tancerki indywidualnie przygotowani do pokazów wprowadzą Cię w świat erotycznych fantazji….

O Nas

Nasz zespół liczy 10 tancerzy z każdego regionu Polski. Mamy zarówno tancerzy jak i tancerki.
Z nami każda impreza będzie niezapomniana!

Galeria

image 02

Zapraszamy do obejrzenia naszych tancerzy w Galerii.

Oferta Show Event!

Taniec erotyczny w najlepszym wydaniu! Oferujemy męski i damski Striptiz doskonały na każdą okazję:
+ Imprezy firmowe,
+ porozwodowe,
+ bankiety lub okolicznościowe
+ imieniny,
+ 18 urodziny,
+ wieczór panieński,
+ kawalerski,
+ Dzień Kobiet (Ladies Night)
Obsługujemy klientów indywidualnych jak i firmy. Dyskoteki, kluby, puby, imprezy tematyczne i plenerowe, prywatne mieszkania.

Uatrakcyjnij swój Wieczór!

image 01

Uatrakcyjnij swój wieczór panieński, kawalerski lub imieniny wyjątkowym występem Tancerza lub Tancerki, którzy rozpalą zmysły każdego na najwyższym poziomie i zadbają o gorącą i pikantną atmosferę, czyli zmysłowym tańcem w odpowiednio dobranej muzyce, który pobudza rządze i wszystkie zmysły……
Wieczór panieński lub kawalerski….to wyjątkowy czas, a więc należy spędzić go również wyjątkowo.

Blok Erotyczny czyli Taniec!

to zazwyczaj kilkunastominutowe Show Tancerza lub Tancerki, do tego zmiksowana odpowiednio dobrana muzyka do danego stroju, oczywiście wspólny taniec z osobą, dla której był dedykowany pokaz, zdjęcia lub taniec z innymi uczestniczkami/uczestnikami imprezy.
Imprezy w większym gronie np. Eventy firmowe itp. w zależności od tego jaka jest ilość osób nie stanowią dla nas żadnych problemów.

Lokalizacja

Oferta skierowana głównie na Województwa: Kujawsko – Pomorskie, Pomorskie, Zachodnio – Pomorskie, Wielkopolskie oraz Łódzkie ( MĘSKI STRIPTIZ ) oraz Wielkopolskę, Lubuskie i Dolnośląskie ( DAMSKI STRIPTIZ ). Oczywiście zlecenia odbywają się na terenie całego kraju z doliczeniem ewentualnych kosztów dojazdu.

Projekty stron internetowych

Profesjonalnie wykonane strony internetowe w przystępnej cenie! Zobacz portfoli na www.mamosstudio.pl
image 01

Relacje z Imprez, Filmy Reklamowe, Zdjęcia z Drona

image 01

Inne usługi w Show Event!

Fitness, Zumba, Kursy tańca i wiele więciej juz niedługo!

Galeria

image 02

Zapraszamy do obejrzenia naszych tancerzy w Galerii.

Rekrutacja do Show Event!

W związku z rozwojem grupy oraz cieszącym się zainteresowaniem naszymi pokazami trwa nabór. Jeżeli :
* jesteś odważny/ odważna
* masz wysportowaną sylwetkę
* ciekawą osobowość
* pewność siebie
* taniec jest Twoją pasją i kochasz tańczyć
* nie boisz się wyzwań, to
Wyślij nam kilka swoich zdjęć w ubraniach i sylwetki, jeśli posiadasz to również filmiki, opisz siebie tj. wzrost, waga, wymiary oraz doświadczenie taneczne. Zapraszamy do współpracy!

Zainteresowany? Zostaw nam wiadomość!

Przejdź do formularza kontatowego i wyślij nam wiadomość w której krótko opiszesz siebie :)

O Nas

Działamy na terenie całego kraju a nawet poza nim.
Wiec nie martw się jeżeli nie jesteśmy z Twojej okolicy. Możemy rozpocząć pozytywną współpracę.

Galeria

image 02

Zapraszamy do obejrzenia naszych tancerzy w Galerii.

Skontaktuj się ze mnąZapytaj o możliwość pokazu
na Twojej imprezie

Dane kontaktowe

Tel. kom. 791 073 075
e-mail: Info@ShowEvent.pl

Tancerze Show Event

Wybierz Swój typ i..
zapytaj o możliwość pokazu
na Twojej imprezie

Dane kontaktowe

Tel. kom. 791 073 075
e-mail: Info@ShowEvent.pl

Tancerki Show Event

Wybierz Swój typ i..
zapytaj o możliwość pokazu
na Twojej imprezie

Dane kontaktowe

Tel. kom. 791 073 075
e-mail: Info@ShowEvent.pl

Angelo - Show Event

Ze mną przeżyjesz najlepsza imprezę w swoim życiu!

Tańczę erotycznie od 2011roku i taniec jest moją pasją, a w pokazy wkładam 100% siebie! Nieustannie rozwijam się tanecznie trenując różne style tańca, dzięki czemu to daje mi wszechstronność podczas pokazów i możliwość działania w całym aspekcie tego przedsięwzięcia. Doskonała niespodzianka na wieczór panieński, urodziny czy większą imprezą firmową. Klasa, doświadczenie oraz wyczucie sytuacji sprawi, że Serca Pań szybciej zabiją...Chcesz żebym zatańczył na twoiej imprezie?

Zdjęcia:

Liber - Show Event

Ze mną przeżyjesz najlepsza imprezę w swoim życiu!

Witam miłe Panie! jeżeli chcecie zobaczyć prawdziwe Show w wykonaniu prawdziwego faceta, to zapraszam serdecznie ;-) Wieczory panieńskie, to moja specjalność i zawsze dobra zabawa. Poczuj się wyjątkowa, Ty i Twoje koleżanki.....Chcesz żebym zatańczył na twoiej imprezie?

Zdjęcia:

Mati - Show Event

Gorąco, erotycznie, ze smakiem...


Chcesz przeżyć coś wyjątkowego? Dobrze trafiłaś!Chcesz żebym zatańczył na twoiej imprezie?

Roberto - Show Event

Jeśli oczekujecie wspaniałych emocji, elementu zaskoczenia oraz erotycznego show, to idealnie trafiliście!


Jako profesjonalny tancerz erotyczny duży nacisk kładę na kostiumy, muzykę i choreografię, umiejętnie łącząc je w spójną całość. Tańczę erotycznie głownie w województwie małopolskim i podkarpackim.Chcesz żebym zatańczył na twoiej imprezie?

Zdjęcia:

Santi - Show Event

W Ciągu dnia spokojny, a wieczorem przebojowy i mogący zapewnić mnóstwo wrazeń!


Striptizem zajmuje się od 6 lat, mam za sobą wiele udanych imprez. Jestem zawsze sobą i nie udaję kogoś kim nie jestem. Nigdy się nie poddaje i walcze do końca jak zawzięty Tygrys. Tańczę od zawsze. Już od najmłodszych lat taniec i muzyka sprawiała mi przyjemność, więc wykorzystuje swoje umiejętności w tańcu erotycznym....Chcesz żebym zatańczył na twoiej imprezie?

Zdjęcia:

Skromny - Show Event

Zadbam o dobrą zabawę na twojej imprezie!


Oferuje Wam taniec erotyczny i konkursy. Posiadam szereg stroi i dobrze dobraną muzykę. Działam na terenie zachodnio-pomorskim, ale zdarzają się też występy w innych województwach. Wieczór Panieński jest czymś wyjątkowym i Ty może spędzić ten czas w sposób nie zapomniany oraz pełen wrażeń,a oto zadbam ;-)Chcesz żebym zatańczył na twoiej imprezie?

Zdjęcia:

SANTIAGO - Show Event

Pokaz tańca erotycznego w moim wykonaniu zapewni Państwu niezapomniane chwile i pozostanie na długie lata w waszej pamięci.

Highslide JS


Tańcem Erotycznym zajmuję się już od 10 lat. Mój pokaz tańca gościł w dużych masowych dyskotekach, małych kameralnychklubach jak i w restauracjach oraz różnego rodzaju imprez okolicznościowych na terenie całej Polski. Występując jako Tancerz Erotyczny - Striptizer, nabrałem doświaczenia, które daje mi coraz większe umiejętności taneczne, a każa impreza czy moje kolejne show taneczne przeniseie panie w świat tańca erotycznego połączonego razem z muzyką, odpowiednio dobrane stroje, układy choreograficzne tańca współczesnego oraz RNB.
Występuję głównie w wojewódzctwie ślaskim, ale i na terenie całego kraju.Chcesz żebym zatańczył na twoiej imprezie?

Zdjęcia:

Wanessa - Show Event

Wspaniała zabawa to moja specjalność!


Oferuję profesjonalny pokaz tańca erotycznego. Oprócz tańca wchodzi w grę również Body Sushi oraz Body Fruti jak i walczę w kisielu. Występy na dyskotekach, pubach, wieczory kawalerskie, urodziny, imprezy firmowe. Posiadam duży wybór stroi, mogę być pielęgniarką lub skuć Cię kajdankami jako pani policjantka. Obsługuję województwa: Wielkopolskie, Dolnośląskie, Lubuskie oraz Zachodnio - PomorskieChcesz żebym zatańczyła na twoiej imprezie?

Zdjęcia:

Ela - Show Event

Wspaniała zabawa to moja specjalność!


Tancerka Ela z Warszawy oferuje profesjonany Taniec Erotyczny w połączeniu ze striptizem oraz lap dance na wieczorach kawalerskich i imprezach okolicznościowych w męskim gronie. Czas pokazu - około 30 minut, koszt - 500 zł (w Warszawie).Chcesz żebym zatańczyła na twoiej imprezie?

Zdjęcia: